Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
LifeRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 3.5
MementoRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
White NightRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
A Single ManRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5