Titles you rated
Unintentional Love StoryRated ★ 5.0
GTO: Great Teacher Onizuka Season 1Rated ★ 5.0
Watashino machino Chiba-kunwa.Rated ★ 5.0
Fellow TravelersRated ★ 5.0- Love in the Big CityRated ★ 5.0
- The Time of FeverRated ★ 5.0
My Host Club InheritanceRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 5.0
Young Lady and GentlemanRated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 5.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Alchemy of Souls: Light and ShadowRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0