Series
Ratings
32- 다큐프라임 - 민주주의Rated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.5
MaskRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
MaidsRated ★ 1.0
PinocchioRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 2.5
The ProducersRated ★ 4.0
Come Back AliveRated ★ 2.5
CSI: NYRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 1.0