Movies
Ratings
54
The Social NetworkRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0- The Truth About BeautyRated ★ 2.5
Face/OffRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 1.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 1.0
Ant-ManRated ★ 0.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
SplitRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
A DayRated ★ 1.5
The PriestsRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Like for LikesRated ★ 4.0