Series
Ratings
35- Sushi PoliceRated ★ 0.5
MirandaRated ★ 5.0- MirandaRated ★ 5.0
- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 0.5
They Kiss AgainRated ★ 3.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 1.5
It Started With a KissRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 2.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 1.5
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
GleeRated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 1.5