Movies
Ratings
101
Love ActuallyRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
LavaRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 2.5
Back to the FutureRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 1.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 3.0
Step UpRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
JumperRated ★ 1.0