Titles you rated
InfernoRated ★ 3.5
The DictatorRated ★ 4.5
DumboRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 4.5
Godzilla Minus OneRated ★ 3.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
Kiss of the DragonRated ★ 3.5
LegendRated ★ 4.0
Election 2Rated ★ 4.5
ElectionRated ★ 4.5
MosulRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
12 StrongRated ★ 3.5
A Single SparkRated ★ 3.5
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.0
Man of MenRated ★ 2.5
Minions: The Rise of GruRated ★ 4.0