Titles you rated
Game of Thrones Season 8Rated ★ 0.5
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
RomeRated ★ 5.0
Better Call SaulRated ★ 5.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0- 大军师司马懿之军师联盟Rated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0- Mobile Suit Z GundamRated ★ 5.0
Mobile Suit GundamRated ★ 5.0
The Day of the JackalRated ★ 5.0
Slow Horses Season 4Rated ★ 5.0