Movies
Ratings
274
PeninsulaRated ★ 2.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
#AliveRated ★ 2.0
InnocenceRated ★ 4.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
CoherenceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
AshfallRated ★ 3.0
The HolidayRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Han Gong-juRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
The ReaderRated ★ 4.0