Series
Ratings
22
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 1.0
IRISRated ★ 1.0
JinRated ★ 4.0
JinRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 3.0
- 원피스 5기Rated ★ 3.0
- 원피스 4기Rated ★ 3.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0