Titles you rated
 Decision to LeaveRated ★ 4.0 Decision to LeaveRated ★ 4.0
 Alien: RomulusRated ★ 3.5 Alien: RomulusRated ★ 3.5
 Concrete UtopiaRated ★ 3.5 Concrete UtopiaRated ★ 3.5
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 Dune: Part TwoRated ★ 5.0 Dune: Part TwoRated ★ 5.0
 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5 Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0 Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
 Midnight RunnersRated ★ 1.5 Midnight RunnersRated ★ 1.5
 Space SweepersRated ★ 2.5 Space SweepersRated ★ 2.5
 EternalsRated ★ 3.0 EternalsRated ★ 3.0
 Black PantherRated ★ 3.0 Black PantherRated ★ 3.0
 ElementalRated ★ 3.0 ElementalRated ★ 3.0
 Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0 Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
 The OutlawsRated ★ 3.0 The OutlawsRated ★ 3.0
 AlienoidRated ★ 3.0 AlienoidRated ★ 3.0
 DamselRated ★ 1.0 DamselRated ★ 1.0
 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0 Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0 Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5 Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
 Intimate StrangersRated ★ 3.0 Intimate StrangersRated ★ 3.0