Movies
Ratings
210
#AliveRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 3.5
SinkholeRated ★ 4.0
Pokémon: The First MovieRated ★ 5.0
Pocket Monsters: Revelation-LugiaRated ★ 3.0
Pokémon 3: The Movie - Spell of the UnownRated ★ 4.5
Pokémon 4Ever: Celebi - Voice of the ForestRated ★ 4.5
Pokémon the Movie: Destiny DeoxysRated ★ 4.0
Pokémon: Giratina and the Sky WarriorRated ★ 5.0
Pokémon: Lucario and the Mystery of MewRated ★ 4.0
Pokémon Heroes: Latios and LatiasRated ★ 4.5
Pokémon Ranger and the Temple of the SeaRated ★ 4.5
Pokémon: The Rise of DarkraiRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Love, LiesRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 1.0
The Sheriff In TownRated ★ 3.0
My Annoying BrotherRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0