Movies
Ratings
532
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
Olympus Has FallenRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 2.5
Barefoot GibongRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
PassengersRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Thank You for SmokingRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Only the BraveRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
FlippedRated ★ 3.5