Movies
Ratings
113
The GodfatherRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
Forever the MomentRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 5.0
FluRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 5.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.5