Titles you rated
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5
Nim's IslandRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 3.0
Adult WorldRated ★ 4.0
Piglet's Big MovieRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Nancy DrewRated ★ 3.0
AquamarineRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
HolesRated ★ 4.5
ExamRated ★ 4.0