Titles you rated
SearchingRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Black PantherRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
What Happened to MondayRated ★ 4.0
The HeatRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 2.0
What a Man WantsRated ★ 0.5
Despicable Me 2Rated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 0.5