Titles you rated
EnsembleRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
FelonRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
ShameRated ★ 4.0
The FounderRated ★ 4.0
New York, I Love YouRated ★ 4.5
Wuthering HeightsRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Testament of YouthRated ★ 4.0
ShineRated ★ 4.5
Hell or High WaterRated ★ 4.0
Winter SleepRated ★ 3.5
BiutifulRated ★ 4.0
The Painted VeilRated ★ 4.0
The PianoRated ★ 3.5
The Wedding RingerRated ★ 3.0
SuperbadRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 3.5