Series
Ratings
106- The Tale of Janghwa and HongryeonRated ★ 3.0
- Pink LipstickRated ★ 3.5
- Outrageous WomanRated ★ 3.5
Love & LawRated ★ 3.5
Give Me FoodRated ★ 3.0- Hair ShowRated ★ 3.0
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
ResetRated ★ 3.0
Operation ProposalRated ★ 4.5
Hi! School - Love OnRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.0
My Rosy LifeRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 3.5
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0