Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 1.5
KOKUHORated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
One Year of SchoolRated ★ 3.5
The Voice of Hind RajabRated ★ 4.5
Wild FoxesRated ★ 4.0
The Day I Became a WomanRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Girls Will Be GirlsRated ★ 4.0
The Story of SouleymaneRated ★ 3.5
When the Light BreaksRated ★ 3.5
Soundtrack to a Coup d'ÉtatRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
MelancholiaRated ★ 4.0