Movies
Ratings
446
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BossRated ★ 2.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 4.5
WickedRated ★ 4.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Amazon Bow MasterRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
Speak No EvilRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.5
The PlotRated ★ 3.0
FollowingRated ★ 4.0- Pokémon: Johto Region StoryRated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.5