Titles you rated
TempestRated ★ 0.5
Mare of EasttownRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5- History of ScruffinessRated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 5.0
No Way Out: The RouletteRated ★ 1.5- The FrogRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 3.0
Goodbye EarthRated ★ 0.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
SomebodyRated ★ 0.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
MaidRated ★ 4.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0