Movies
Ratings
188
CruellaRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Purple HeartsRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Café SocietyRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
The LobsterRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 2.5
10.000 KmRated ★ 2.5
NewnessRated ★ 4.0
Wonder WheelRated ★ 4.0
Definitely, MaybeRated ★ 3.0- CandyRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.5
EnemyRated ★ 3.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.5
WildRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.5