Series
Ratings
12
The WitcherRated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 4.0
Shadow and Bone Season 1Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 3.0
BridgertonRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 3.5
Ginny & Georgia Season 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.0
Outer BanksRated ★ 4.5
Outer Banks Season 3Rated ★ 4.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0