Titles you rated
Man UpRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
SplitRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: ChipwreckedRated ★ 4.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Gintama: The MovieRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.0
HairsprayRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 2.5
SpellboundRated ★ 2.5