Series
Ratings
17
Bad GuysRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0