Movies
Ratings
20
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0