Series
Ratings
46
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Beach BoysRated ★ 5.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
Hakuoki Hekketsuroku Season 2Rated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
SignRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Personal TasteRated ★ 2.5
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0