Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 4.5- BossRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
MemoryRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Fear the Walking DeadRated ★ 3.5
Golden TimeRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 2.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Let's Eat Season 2Rated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5