Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 0.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 0.5
Captain America: Civil WarRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 1.5
A Violent ProsecutorRated ★ 1.0
Minority ReportRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 0.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 0.5