Series
Ratings
92
The West WingRated ★ 4.5
The West WingRated ★ 4.0
The West WingRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Innocence, Fight Against False ChargesRated ★ 3.5
Last ChanceRated ★ 3.5- IQ246 ~화려한 사건부~Rated ★ 4.0
- Mi wo Tsukushi RyourichoRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0- Doctor Who 50th Anniversary: The Day of the DoctorRated ★ 4.5
The Good DoctorRated ★ 4.0