Series
Ratings
35
Worlds WithinRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 5.0
My GirlRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 4.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.5
PianoRated ★ 4.5
The Snow QueenRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0