Movies
Ratings
454
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The 400 BlowsRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 0.5
The HelpRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
MilkRated ★ 4.0
NineRated ★ 4.0
The ArtistRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Eighth DayRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.0
One DayRated ★ 4.0