Series
Ratings
37
Marriage ContractRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Prison Break Season 4Rated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.5
LostRated ★ 3.5