Series
Ratings
20
Marriage, Not DatingRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 2.0