Series
Ratings
20
Yong PalRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Dear My FriendsRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Lovers in PragueRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
SignalRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.5