Titles you rated
AnnaRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5- DamoRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0- Forgotten SeasonRated ★ 3.0
If We Were A SeasonRated ★ 3.5
GiantRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
SignRated ★ 4.0