Movies
Ratings
18
AssassinationRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Man from EarthRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 2.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Hot Young BloodsRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 1.0