Series
Ratings
41
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 2.5- イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.0
HouseRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
Hwang Jin YiRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0
MaskRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
GleeRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.5