Movies
Ratings
294
First ManRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 3.0
CarolRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.0
Interlude in PragueRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5