Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0- Sharp3Rated ★ 4.0
Sharp2Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Full HouseRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0