Series
Ratings
25
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Master's SunRated ★ 2.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.0
SkinsRated ★ 1.0
The ProducersRated ★ 0.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5
GleeRated ★ 1.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.0
SherlockRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 2.0