Movies
Ratings
743
SakuranRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Best OfferRated ★ 3.5
The FabelmansRated ★ 4.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
QueerRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 3.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Fallen LeavesRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0