Series
Ratings
285- ToGetHerRated ★ 3.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
The ResidenceRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
One PieceRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Ranma1/2Rated ★ 4.0
AsuraRated ★ 3.0
The Bear Season 2Rated ★ 4.0
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.5