Series
Ratings
23
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Justice PaoRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.5