Titles you rated
JokerRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
Troll FactoryRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.5
AshfallRated ★ 1.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 1.5