Series
Ratings
125
My Mental Choices Are Completely Interfering with my School Romantic ComedyRated ★ 5.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 5.0- IS <Infinite Stratos>Rated ★ 5.0
- BTOOOM!Rated ★ 5.0
- My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 5.0
- MEKAKUCITY ACTORSRated ★ 5.0
Yamada-kun and the Seven WitchesRated ★ 5.0
DATE A LIVERated ★ 5.0- The World God Only KnowsRated ★ 5.0
- Nyarko -Another Crawling Chaos-Rated ★ 5.0
- Baka and Test: Summon the Beasts Two! Season 2Rated ★ 5.0
- Baka and Test: Summon the Beasts Season 1Rated ★ 5.0
- My Little Sister Can't Be This CuteRated ★ 5.0
Haganai: I Don't Have Many Friends NEXTRated ★ 5.0
Haganai: I Don't Have Many FriendsRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0
A Certain Magical IndexRated ★ 5.0- Soul EaterRated ★ 5.0
KRated ★ 5.0
Akame ga Kill!Rated ★ 5.0