Titles you rated
Get OutRated ★ 5.0
ClickRated ★ 2.5
Home AloneRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 1.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 2.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 2.5
ChefRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0