Movies
Ratings
167
Me Before YouRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0