Titles you rated
HerRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 5.0
AlliedRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
InceptionRated ★ 5.0