Series
Ratings
16
GoblinRated ★ 2.0
One Punch ManRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0- Orphan BlackRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.0
MemoryRated ★ 2.0
High School King of SavvyRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0- DEATH NOTERated ★ 3.0
Missing YouRated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 2.0